17 Mayıs 2017 Çarşamba

"Balıkesirspor'un İçinde Bulunduğu Durum Çok Üzücü"

Milliyet Gazetesi'nin Ege ekinde yazan 3 yazar Balıkesirspor'un performansını değerlendirdi. Fatih Tanfer, Bülent Buda ve Mehmet Demirtaş değerlendirmelerinde Balıkesirspor'un içinde bulunduğu zor durumdan acilen kurtulması gerektiğini belirttiler.

FATİH TANFER:  Antalya’da Altay maçı öncesi Spor Müdürümüz Mehmet kardeşim ve Bülent Abim’le maçları izliyoruz. Balıkesir 1-1 oldu. Arkadaşlarım ne olur diye sordular. Bu oyun tarzıyla bu Elazığ karşısıda maalesef çok sevdiğim oyuncu yapısına çok güvendiğim Balıkesirspor 5 gol yer dedim. Bunu üzülerek söyledim. Çünkü ritmini kaybetmiş lig bitsede kurtulalım diyen bir futbol anlayışından başka birşey beklemek hayalcilik olurdu. Artık yeni sezonda Balıkesirspor yönetimi gerekenleri yapıp, seneye nasipse bu maçta Balıkesir 5 yiyen değil 5 atan bir takım haline gelirler. Balıkesir futbol için çok önemli bir kenttir.

BÜLENT BUDA: Manisaspor yenilgisiyle lige paydos ettiklerinin sinyallerini aldık. Elazığ karşısındaki farklı yenilgiyle de bu kanıyı pekiştirdiler. Bu denli nitelikli bir kadronun bu duruma getirilmesini başarmak gerçekten çok zor. Kutlayalım mı göz yaşımı dökelim bilemiyorum.


MEHMET DEMİRTAŞ: Balıkesirspor ligi çoktan bitirmiş. Sahaya sürelen kadroya bakıyoruz Burak Çalık, Foxi, İshak kenarda oturuyor. Can Hoca 5-1’lik ezici mağlubiyeti yadırgıyor ancak sahaya sürdüğü oyuncuları izleyince bağıra bağıra farklı bir mağlubiyet geleceği ortaydı ve öyle oldu. Belkide Can Hoca Altınordu örneğini kendine benimsedi ancak Altınordu gençlerini bu ligde çok güzel pişirdi. Biraz geç kaldın be Hocam. Nasipse önümüzdeki sezona hazırla gençlerini. Balıkesirspor’un içinde bulunduğu durum çok üzücü. Acilen Balıkesiri seven, Balıkesirliyim diyen  herkes şehrinin takımına sahip çıkmalı. Gelecek sezon için elini taşın altına koymalı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Reklam, küfür yada hakaret içeren yorumlar silinir..