10 Ağustos 2017 Perşembe

Balıkesirspor Taraftarlar Derneği Açıklama Yaptı

Balıkesirspor Kulübü Taraftar ve İktisadi İşler Sorumlusu Sadettin Akbaba ile 1966 Balıkesirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ahsen Nizban, dernekte basın toplantısı düzenleyerek Pazar günü oynanacak olan Adana Demirspor maçına taraftarları davet ettiler.

1966 Balıkesirspor Taraftarlar Derneği Başkanı olan eski amigolardan Ahsen Nizban en büyük hedeflerinden birisinin bir deplasmana uçak kaldırmak olduğunu söyledi. Nizban konuşmasında şunları söyledi: “Taraftarlarımızı Pazar günü oynanacak olan Adana Demirspor maçına davet ediyorum. Ben Amigo Ahsen olarak bir zamanlar deplasmana tren kaldırmıştım. Size buradan söz veriyorum. Eğer başarılı olursak bir deplasmana uçak kaldıracağım. Ama ücretsiz olur, ama 100 TL olur kalanını dernek karşılar. Bunun da buradan sözünü veriyorum. Balıkesirspor’a Adana Demirspor maçında başarılar diliyorum.”

KARAKULLUKÇU: “TARAFTARLARIMIZ DERNEĞE ÜYE OLSUNLAR”
Balıkesirspor’un tribün liderlerinden Erdinç Karakullukçu da herkesi derneğe üye olmaya davet etti. Karakullukçu; “Bizler yeni bir vizyon ile bu sezon başında 1966 Balıkesirspor Taraftarlar Derneği’ni kurduk. Bizim hedefimiz ve yapmak istediklerimiz belli. Bu doğrultuda devam ediyoruz. Tarihimizde ilk defa dernek kendi binasına sahip oldu. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu bizlere her türlü yardımı sağladı, sağlamaya da devam ediyor. Kendisine teşekkür ediyoruz.
Bizim en büyük hedefimiz ilçelerdeki taraftarlarımızı da aramıza katmak. Bunun için taraftarlarımızı derneğe üye olmaya davet ediyoruz. Ne kadar çok üye kaydedersek camiamız o kadar genişler. Bizim şu andaki hedefimiz en az 5 bin kayıtlı üye yapmak. Derneğe üye olma aidatı 50 TL” dedi.

AKBABA: “LİGE 3 PUANLA BAŞLAMAK ÖNEMLİ”
Balıkesirspor Kulübü Taraftar ve İktisadi İşler Sorumlusu Sadettin Akbaba da Pazar günü oynanacak olan Adana Demirspor maçının önemli olduğunu söyledi. Akbaba; “Lige üç puanla başlamak her zaman önemlidir. Taraftarlarımızın desteğiyle Pazar günü Adana Demirspor’u mağlup ederek lige moralli başlamak istiyoruz” açıklamasında bulundu. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Reklam, küfür yada hakaret içeren yorumlar silinir..