19 Ağustos 2017 Cumartesi

Maçın Ardından I Can Cangök: "Gevşemenin Bedelini Ağır Ödedik"

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök 4-3 mağlup olunan Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının ardından yaptığı açıklamada gevşemenin bedelini ağır ödediklerini söyledi.
Zaman zaman hücuma çok fazla adamla çıktıklarını ve geri dönüşlerde zorlandıklarını dile getiren Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Can Cangök ise, "Osman hocada hamleler yaptı ve oyuna adam aldı. Onlarda stoperlerin önünde topla buluşunca zaman zaman sıkıntılı pozisyonlara girdik. Bizim adımıza dramatik bir maç oldu. Ama futbolun içerisinde böyle maç kaybetmeler var. Büyük takımlar bile zaman zaman kaybediyor. Kendi adımıza çıkaracağımız çok ders var. Biraz gevşememizin bedelini pahalı ödedik" ifadelerini kullandı.

Daha iyi pas yapan ve topa sahip olan tarafın kendileri olduğunu vurgulayan Cangök, "Çok basit çıkarken 2 tane hata yaptık. Bedeli ağır oldu. Maç bitti ve söyleyecek çok fazla bir şey yok. Bu hatalardan ders çıkartarak önümüzdeki maçlarda daha iyi konsantre oluruz. Basit goller nasıl yemeyiz diye çalışmamız lazım. Takımlar için böyle mağlubiyetler biraz zordur. Hırpalanması çok olur. Onu bir an evvel atmanın peşine düşeceğiz. Diğer maça zihinsel hazırlığımızı tamamlayarak başlamak istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Reklam, küfür yada hakaret içeren yorumlar silinir..