6 Eylül 2017 Çarşamba

Can Cangök: "Takıma Katkı Sağlayacaklar"

Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök, yeni transferlerin takıma katkı sağlayacağını söyledi. Cangök transferlerin süreceğini söyledi.


TFF 1.Lig takımlarından Balıkesirspor, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Ankaragücü maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. İzinli olan kalece Atilla Özmen antrenmana katılmazken yeni transferlerden Steve Beleck yardımcı antrenör Çağlar Aksaray gözetiminde düz koşu yaptı. Mahatma Otoo ile Cumali Bişi ise takımla birlikte çalıştılar.

Antrenman sonunda açıklamalarda bulunan Balıkesirspor Teknik Direktörü Can Cangök, Balıkesir’in düşman işgalinden kurtulduğu günün yıldönümünde güzel haberler aldıklarını söyledi. Beleck, Otoo ve Cumali transferlerinin takıma katkı sağlayacağını söyleyen Cangök; “3 isim de ligi tanıyan başarılı isimler. Takıma katkı sağlayacaklardır. Transferlerle birlikte oyunda hamle sayımız ve alternatiflerimiz de arttı” dedi.

Beleck’in tam hazır olması için 10-15 güne ihtiyacı olduğunu belirten Cangök şunları söyledi: “Cumali ile Otoo hazır olarak geldiler ve takımla çalıştılar. İkisi de lisans işlemlerinin tamamlanması durumundu Ankaragücü maçında oynayabilecekler. Beleck’in ise 10-15 güne ihtiyacı var.”

Eksik bölgelere transfer yapacaklarını söyleyen Cangök; “İleriye dönük bir kanat oyuncusu ile orta saha transfer etmek istiyoruz. Çalışmalarımız sürüyor. Transfer yasağının kaldırılmasında büyük emek harcayan başta Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur olmak üzere Kulüp Başkanımız Remzi Boncuk’a teşekkür ediyorum” dedi.

  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Reklam, küfür yada hakaret içeren yorumlar silinir..