14 Ekim 2019 Pazartesi

Balıkesirspor İle Ekol Göz Arasında Sponsorluk Anlaşması İmzalandı

Balıkesirspor ile İzmir’de faaliyet gösteren Ekol Göz Hastaneleri arasında isim sponsorluğu ile forma göğüs ve kol reklamı için anlaşma imzalandı. Yaklaşık 1 milyon TL’lik anlaşma sonucunda Balıkesirspor’un ligde Ekol Göz Balıkesirspor adıyla mücadele edeceği açıklandı.


TFF 1.Lig’de mücadele eden Balıkesirspor’da Ekol Göz Hastaneleri ile sponsorluk anlaşması imzalandı. Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı, Ekol Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet Baz, Ekol Hastaneleri Genel Müdürü Figen Baz ile Avukat Öykü Baz katıldı.

Balıkesirspor Başkanı Kadir Dağlı, anlaşmanın değerinin yaklaşık 1 milyon TL olduğunu söyledi.
Dağlı açıklamasında şunlara yer verdi: “Geçtiğimiz günlerde Mehmet Bey’i ziyarete gittiğimizde ön anlaşmamızı yapmıştık. Şu anda kendileri de buraya gelerek sözleşmesi imzalayacaklar. Böyle bir imza atmaktan dolayı gurur duyuyorum.
Kol kısmına Ekol Göz olarak reklam aldık. İzmir Ekol Hastaneleri olarak göğüs kısmına reklam aldık. Ayrıca ismimiz de Ekol Göz Balıkesirspor oldu. Bu şekilde anlaştık. Mehmet Bey bize yardımcı olmak için maraton tribününde reklam verecekler. Bunun dışında Mehmet Bey 4 çeşit formamızın masrafının kendi üstlendi. Hastane olarak futbolcu, yönetim ve idari personelin eşleriyle olmak üzere hastanede olabilecek tedavilerde masrafı kendileri üstlenecek. Biz 2 yıllık anlaştık ama bu yıl ve gelecek yıl farklı ücretler olacak. Bu sene yaklaşık 1 milyon TL’ye yakın bir değeri var bu işlemin” diye konuştu:

OP. DR. BAZ: “MENEMENSPOR’A DA SPONSOR OLDUK”
Ekol Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet Baz, bu sezon futbola ağırlık verdiklerini ve Menemenspor ile birlikte Balıkesirspor’a sponsor olduklarını söyledi.
Balıkesirspor’u Süper Lig’de görmek istediklerini belirten Op. Dr. Baz; “Biz İzmir Ekol Hastaneleri olarak hep şuna inandık. Futbol hiçbir zaman sadece futbol değildir. Futbol bulunduğu şehri hareketlendiren, oranın ekonomisini hareketlendiren, insanları bir araya getiren ve ortak bir amaca yönlendiren bir güçtür. Bu bütün dünyada böyledir. Biz çocukluğumuzdan beri futbola meraklıyız zaten. Sanat alanında kendi bir galerimiz var. Orada sergiler yapıyoruz. Bu sene futbolu da sosyal etkinliklerimize katma kararı aldık. Bize en yakın 1.Lig takımı Menemenspor’la anlaştık önce. Daha sonra 1.Lig takımlarını takip ettim. Bunların içinde en çok ışık gördüğüm, maçlarını izlediğim takım Balıkesirspor’dur. Hem Balıkesirspor’un bize değer katacağına inandık hem de bizim Balıkesirspor’a değer katacağımıza inandık ve Balıkesirspor’da Süper Lig geleceğini gördüğüm için kendilerini aradım. Sponsor olmak istiyoruz dedim. Kadir Başkan’ı tanımaktan çok mutluyum. Ortak bir noktada buluştuk. Bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Artık bizde Balıkesirsporluyuz. Balıkesirspor’un maçlarına mümkün olduğunca gelip gitmeye çalışacağız. Amacımız Balıkesirspor’u Süper Lig’de görmek. Biz buna inanıyoruz. Ekol olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

“BALIKESİRLİ SANAYİCİLERİN DESTEK OLMASI GEREKİRDİ”
Balıkesir’deki sanayicilerin Balıkesirspor’a sahip çıkması gerektiğini ifade eden Baz; “Balıkesirspor gibi başarılı bir takımı olan ilde birçok sanayicisi, işadamı, kuruluşu olan ilde aslında sahip çıkan başka kuruluşların da olması gerekirdi. Ama fark etmez. Artık biz de Balıkesirliyiz. Kendilerinin yanındayız. Kadir Başkan’a ve tüm Balıkesirspor camiası adına eşim Figen Baz ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından imzalar atıldı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Reklam, küfür yada hakaret içeren yorumlar silinir..