1 Nisan 2020 Çarşamba

Yusuf Şimşek: “Saçma Sapan Puanlar Kaybettik”

Teknik Direktörümüz Yusuf Şimşek, özel bir kanalda yayınlanan spor programına canlı telefonla bağlandı. Göreve geldikten sonra saçma sapan puanlar kaybettiklerini söyleyen Şimşek, koronavirüs arasından sonra liglerin kaldığı yerden devam etmesini beklediklerini açıkladı.

Koronavirüs önlemleri kapsamında evinden çıkmadığını belirten Yusuf Şimşek, hayatını kaybeden vatandaşlarımız için üzgün olduğunu belirten Şimşek; “Ben evimden çıkmıyorum. Eşimi, çocuklarımı çıkartmıyorum. Bu kötü günlerin bir an önce bitmesini istiyoruz. İnşallah bitecek. Çünkü biz zorlukların üstesinden gelebilen insanlarız. Bir virüs bizi hayatımızdan edemez. Vefat eden vatandaşlarımız için üzülüyoruz. Lütfen evimizden çıkmayalım. Bir can bile bizim için çok önemli” dedi.

“VİRÜS HEPİMİZİ BOZDU”
Balıkesirspor’da hedefinin play-off olduğunu ancak saçma sapan puanlar kaybettiklerini aktaran Şimşek; “Balıkesir’e giderken hedefimiz farklıydı. Bu takımla iyi işler yapabiliriz, play-off oynayabiliriz diye düşündük ama saçma sapan puanlar kaybettik. Ben gerçekçi olmak istiyorum. Bizim şu an düşme korkumuz yok. Benim tek üzüldüğüm nokta çok güzel bir lig oluyordu. Virüs hepimizi bozdu. İnşallah en kısa zamanda bu virüs kaybolur, kaldığımız yerden devam ederiz” diye konuştu.

“PLAY-OFF OLMAZ”
Ligin gidişatı hakkında da konuşan Yusuf Şimşek şunları söyledi: “Ben Balıkesirspor’un Teknik Direktörüyüm. Benim ne düşmem var ne de kalkmam. Hedefim de yok. Ben şunu düşünüyorum. Bana göre play-off olmaz. Ligleri tatil edebilirsin ama 3-5 gün sonra oynatacaksın. Ligleri tescil edemezsin. Bence virüs gittiği zaman liglere ara verilecek ve sonrasında devam edilecek.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Reklam, küfür yada hakaret içeren yorumlar silinir..